Psycholożka, Seksuolożka, Psychoterapeutka
Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo – behawioralną oraz seksuolożką. Studia magisterskie z psychologii stosowanej ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, następnie kształciłam się na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie ukończyłam 2-letnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Posiadam certyfikat psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego (nr 1415). Odbyłam całościowe szkolenie akredytowane przez ISST wprowadzające do pracy metodą terapii schematów – od 3 lat aktywnie wykorzystuję tę metodę w swojej pracy zawodowej i obecnie jestem w procesie przygotowującym do uzyskania certyfikatu terapeuty schematów.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziałach Psychiatrii w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydgiera oraz Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Rzeszowie oraz od 2019 roku prowadząc prywatny gabinet psychoterapii.
W pracy psychoterapeutycznej opieram się na ramach teoretycznych psychoterapii poznawczo – behawioralnej oraz terapii schematów. Szczególną wagę nadaję relacji terapeutycznej – ważne jest dla mnie, by była to relacja oparta na zasadach współpracy, partnerstwa, akceptacji i zaufania. Jestem świadoma wagi materii, jaką jest ludzka psychika i dokładam wszelkich starań by oferowana przeze mnie terapia prowadzona była w otwartej i przyjaznej atmosferze zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz przy zachowaniu zasad etycznych zawodu psychologa i psychoterapeuty.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy. Uczestniczę w szkoleniach i konferencjach międzynarodowych poszerzających moją wiedzę i metodykę pracy. Podlegam regularnej superewizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii poznawczo – behawioralnej oraz schematów.
Specjalizuję się w pracy z osobami zmagającymi się z:
– zaburzeniami depresyjnymi
– zaburzeniami lękowymi
– zaburzeniami osobowości
– zaburzeniami seksualnymi (zaburzenia erekcji, przedwczesnego wytrysku, hipolibidemia – obniżenie lub brak chęci na współżycie, bolesność w czasie współżycia, pochwica, kompulsywne zachowania seksualne i inne)